ПОШКОДЖЕННЯ ЗАДНЬОЇ ХРЕСТОПОДІБНОЇ ЗВ`ЯЗКИ

Вам цікаво спостерігати безпосередньо за роботою хірурга-ортопеда? Тоді пропонуємо дізнатися детальніше про досить складне та рідкісне оперативне втручання — імплантацію штучної зв'язки, яка спричинена пошкодженням задньої хрестоподібної зв'язки.

Таке втручання рідко використовується світовими хірургами, адже основна складність полягає в анатомії розташування задньої хрестоподібної зв'язки — вона знаходиться у важкодоступних частинах колінного суглоба. У цій ситуації успіх операції залежатиме від правильного позиціонування штучної зв'язки.

Для спрощення та налагодження роботи наші лікарі працювали у складі двох операційних бригад. Одна виконує забір зв'язки та вимірювання правильного трансплантата, а інша — очищення ложа та підготування місця виконання каналу для проведення зв'язки.

Таке втручання проводиться під провідниковим знечуленням — пацієнт не відчуває болю чи дискомфорту в нижній частині тіла, але знаходиться при свідомості та може спілкуватися з медиками.

Виконання цієї операції неможливе без спеціальних допоміжних засобів: монітора й камери, які візуалізують усі дії хірургів.

Ви все ще вагаєтеся, чи звертатися до лікаря при болю в суглобах чи інших частинах опорно-рухового апарату? Боїтеся оперативного втручання? Запрошуємо переглянути відео та впевнитися у високій якості, точності, злагодженості, безболісності та результативності ортопедичних операцій.